
YR Series Tsawg Voltage Slip-Ring AC Motors
YR Series Slip-Nplhaib AC Motors (Wound Rotor Motors)
Ncej Loj: 132-450
Lub Zog: 3-800 kW
Rated Voltage: 380V, 400V, 415V, 440V, Lwm yam Voltage tuaj yeem hloov kho
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov ua lag luam thiab cov neeg muag khoom ntawm yr series low voltage slip -ring ac motors hauv Suav teb. Txais tos kom yuav high-qib yr series low voltage slip-ring ac motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
YR Series Slip-Nplhaib AC Motors (Wound Rotor Motors) |
|
| Ncej Loj | 132-450 |
| Tso zis zog | 3-800 kW |
| Rated Voltage | 380V, 400V, 415V, 440V, Lwm yam Voltage tuaj yeem kho |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1, Lwm Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP55 |
| Txoj kev txias | IC411, Lwm Txoj Kev Cua Txias tuaj yeem hloov kho |
| Mounting |
B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub |
-20℃-40 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab |
Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil |
100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj |
Qhov txhab-Rotor, 100% Pure Copper |
| Txuj | IEC 60034, IEC Tsav |
| Rotor Voltage |
Ua Customized |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
YR Tsawg Voltage Peb-Phase Slip Ring Motors yog kaw qhov txhab rotor peb-theem asynchronous lub cev muaj zog, yog cov khoom tsim tshiab nrog kev tsim kho tshiab hauv Suav teb. Cov chav kawm fais fab thiab qhov loj me ntawm lub tshuab hluav taws xob no yog siv rau thoob ntiaj teb tus qauv IEC72. Lub cev muaj zog tuaj yeem ua tau zoo pib ua haujlwm (Thaum me me pib tam sim no, pib lub zog loj dua) thiab kev tswj me me los ntawm rotor voj sab nraud txuas rau kev tiv thaiv. Nws yog dav siv thaum xav tau loj pib torque dua squirrel- tawb rotor motor; los yog thaum fais fab laj kab muaj peev xwm tsis txaus los pib squirrel-cage rotor motor, nquag pib, pib lub sij hawm ntev dua los yog txuas hluav taws xob ncej raws li synchronous kis tau tus mob. Piv txwv li, hlau txiav tshuab, crusher, ntiaj teb zeb, compressor, suab thaj zeb, windlass, tsav siv thiab lwm yam yuav tsum tau hnyav-load pib thiab luv luv- lub sij hawm overload mechanical equipments. Lub cev muaj zog muaj qhov zoo li kev ua haujlwm siab, muaj peev xwm tshaj, tsis tshua muaj suab nrov, me me kev co, txhim khu kev qha qauv, zoo nkauj zoo nkauj thiab lwm yam, tshwj xeeb tshaj yog haum rau kev sib cais los yog sib txawv exportation, los yog assorted nrog ntshuam khoom, tau los ua peb cov khoom tseem ceeb export.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb





Cim npe nrov: yr series low voltage swb-ring ac motors, China yr series low voltage slip-ring ac motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug











