
IE4 Induction Tsav
YE4 Series IE4 Super Premium Efficiency Zog Txuag Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob
Ncej Loj: 80-400
Cov zis hluav taws xob: 0.75-500 kW
Rated Voltage: 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 550V, 660V, 690V
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Electrical Equipment Co., Ltd. Txais tos kom yuav siab -qib ie4 induction motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
YE4 Series IE4 Super Premium Efficiency Zog Txuag Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob |
|
| Ncej Loj | 80-400 |
| Tso zis zog | 0.75-500 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1 |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP55, IP56 |
| Txoj kev txias | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Mounting | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub | -20℃-40℃Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj | Squirrel-Cage |
| Txuj | IEC 60034, IEC Tsav |
| Eff. Chav kawm | IE4 Super hwm Efficiency |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
Peb -theem asynchronous AC lub cev muaj zog (IE4) ntawm YE4 series yog ua raws li Super Premium Efficiency standard (IE4) nyob rau hauv cov kev cai ntawm GB 18613-2012 "lub zog efficiency txwv thiab lub zog efficiency ntsuam xyuas ntawm me me thiab nruab nrab- loj peb-theem asynchronous motors "
Lub cev muaj zog no siv cov ntaub ntawv zoo tshaj plaws thiab tau ua tiav kev tsim qauv zoo. Yog li ntawd, nws exhibits ntau dua efficiency. YE4 series motors
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb



Cim npe nrov: ie4 induction motors, Tuam Tshoj ie4 induction motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug









