
IE2 AC Motors
YE2 Series IE2 Siab -Efficiency Peb-Phase Induction AC Motors
IE2 AC Motors
YE2 Series IE2 Siab -Efficiency Peb-Phase Induction AC Motors
Ncej Loj: 63-355
Cov zis hluav taws xob: 0.12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Electrical Equipment Co., Ltd. Txais tos kom yuav siab -qib ie2 ac motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
| YE2 Series IE2 Siab -Efficiency Peb-Phase Induction AC Motors | |
| Ncej Loj | 63-355 |
| Tso zis zog | 0.12-315 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1 |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP54, IP55, IP56 |
| Txoj kev txias | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Mounting | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub | -20℃-40℃Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj | Squirrel-Cage |
| Txuj | IEC 60034, IEC Tsav |
| Eff. Chav kawm | IE2 Siab -Kev ua tau zoo |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
Peb -theem asynchronous AC lub cev muaj zog (IE2) ntawm YE2 series yog nyob rau hauv txoj kab nrog tus qauv kev ua haujlwm thib peb (IE2) hauv cov kev cai ntawm GB 18613-2012 kev txwv kev siv hluav taws xob thiab kev siv hluav taws xob ntawm cov khoom me me thiab nruab nrab- loj peb-theem asynchronous motors . Thiab kev txhim kho ntawm kev ua tau zoo hauv nws cov qauv tsim yog raws li lub xeev cov kev cai ntawm kev txuag hluav taws xob thiab kev siv txo qis ntawm kev tsim khoom.
YE2 series motors nrog lub mounting dimension raws li tus qauv IEC60034, Nws muaj cov yam ntxwv zoo xws li cov qauv zoo, zoo nkauj tsos, tsis tshua muaj suab nrov, kev ua haujlwm siab, kev tiv thaiv siab nrog rau cov chav kawm siab rwb thaiv tsev. YE2 series motors tuaj yeem siv dav hauv ntau hom kev siv tshuab xws li kiv cua, twj, tshuab cuab yeej, compressors, tsheb thauj mus los thiab lwm yam.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb



Cim npe nrov: ie2 ac motors, Tuam Tshoj ie2 ac motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug









