
Y-H Series Peb-Phase Marine Motors
Y-H Series Peb-Phase Marine Motors
Certificate: Ntiaj teb no Certificate of Classification
Ncej Loj: 80-400
Cov zis hluav taws xob: 0.55-450 kW
Rated Voltage: 380V, 440V, Lwm yam Voltage tuaj yeem hloov kho
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov ua lag luam thiab cov muag khoom ntawm y-h series peb-theem marine motors hauv Suav teb. Txais tos kom yuav high-qib y-h series peb-theem marine motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
Y-H Series Peb-Phase Marine Motors |
|
| Daim ntawv pov thawj | Ntiaj teb no Certificate of Classification |
| Ncej Loj | 80-400 |
| Tso zis zog | 0.55-450 kW |
| Rated Voltage | 380V, 440V, Lwm qhov hluav taws xob tuaj yeem hloov kho |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F ,H |
| Lub luag haujlwm | S1, Lwm Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Txoj kev txias | IC411, Lwm Txoj Kev Cua Txias tuaj yeem hloov kho |
| Mounting | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub |
Ambient Kub: -0 ° C -45 ° C |
| Qhov siab | 0 m |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj | Squirrel-Cage |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
- Y-H series marine peb-theem asynchronous lub cev muaj zog, Tsim nyog rau kev tsav tsheb ntau yam ntawm cov nkoj, xws li twj, cua tshuab, cais, hydraulic machinery, thiab lwm yam khoom siv, nws muaj qhov zoo ntawm kev ua haujlwm siab thiab siab pib torque, thiab muaj 11 thoob ntiaj teb cov ntawv pov thawj kev tsim nyog.
- Khoom Feature:Moisture pov thawj, Pwm pov thawj, ntsev-Tshuaj pov thawj, Corrosion pov thawj
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb



Cim npe nrov: y-h series peb-theem marine motors, Tuam Tshoj y-h series peb-theem marine motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug










