
YZR YZ Series Induction Tsav rau Cranes thiab Metallurgical Applications
YZR YZ Series Induction Tsav Rau Cranes Thiab Metallurgical Applications
Ncej Loj: 112-400
Lub Zog: 1.6-200 kW
Rated Voltage: 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 550V, 660V, 690V
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Hluav Taws Xob Khoom Co., Ltd. Txais tos kom yuav siab-qib yzr yz series induction motors rau cranes thiab metallurgical daim ntaub ntawv ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
| YZR YZ Series Induction Tsav Rau Cranes Thiab Metallurgical Applications | |
| Ncej Loj | 112-400 |
| Tso zis zog | 1.6-200 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S2, S3, S4, S5 Lwm Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP55 |
| Txoj kev txias | IC411, IC410, Lwm Txoj Kev Txias tuaj yeem hloov kho |
| Mounting | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub | -20℃-50 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj | Qhov txhab-Rotor, 100% Pure Copper |
| Txuj | IEC 60034, IEC Tsav |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
YZR thiab YZ series lub qhov txhab rotor peb-theem asynchronous lub cev muaj zog rau kev nqa thiab metallurgy yog tsim rau lub zog tsav ntawm lub tshuab nqa thiab lwm yam khoom siv zoo sib xws, muaj peev xwm tshaj qhov hnyav thiab lub zog txhua yam, thiab nws kuj yog tsim rau luv luv - lub sij hawm los yog tsis sib xws ntawm kev pabcuam, cov khoom siv nrog nquag pib, nres thiab pom tseeb poob siab.
Cov qib fais fab thiab qhov ntev ntawm lub cev muaj zog yog ua raws li tus qauv pom zoo ntawm IEC 72; Kev sib raug zoo ntawm qib fais fab thiab qhov loj me ntawm kev teeb tsa yog zoo ib yam nrog Nyiv JEM1202 thiab Lub Tebchaws Yelemees DIN42681, feem ntau tuaj yeem sib pauv. YZR series lub qhov txhab rotor peb-theem asynchronous lub cev muaj zog rau metallurgy thiab lifting yog ua raws li cov kev qhia tshwj xeeb ntawm tus qauv JB/T10105-1999 thiab YZ series squirrel- tawb rotor peb-theem asynchronous lub cev muaj zog rau metallurgy thiab lifting tus qauv yog nyob rau hauv kev.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb





Cim npe nrov: yzr yz series induction motors rau cranes thiab metallurgical daim ntaub ntawv, Tuam Tshoj yzr yz series induction motors rau cranes thiab metallurgical daim ntaub ntawv manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug









