
YG Series AC Motors rau Rooj Cov Menyuam
YG Series AC Tsav Rau Rooj Cov Menyuam
Ncej Loj: 112-225
Cov zis hluav taws xob: 0.3-15 kW
Rated Voltage: 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 550V, 660V, 690V
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Rwb thaiv tsev: F lossis H
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Hluav Taws Xob Khoom Co., Ltd. Txais tos mus yuav high-qib yg series ac motors rau rooj rau cov menyuam ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
YG Series AC Tsav Rau Rooj Cov Menyuam |
|
| Ncej Loj | 112-225 |
| Tso zis zog | 0.3-15 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S5-40%, Inverter Duty, VFD Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP55, IP65 |
| Txoj kev txias | IC410, Lwm Txoj Kev Cua Txias tuaj yeem hloov kho |
| Mounting | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub | -20℃-50 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj | Squirrel-Cage |
| Txuj | IEC 60034, IEC Tsav |
| Tus naj npawb ntawm tus ncej | 4-20P |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
- YG series peb-theem motors rau cov menyuam rooj yog cov tiam tshiab raws li JG2 series motors .Nws cov kev ua tau zoo yog piv nrog cov khoom zoo sib xws muag thoob ntiaj teb .Lawv muaj cov yam ntxwv hauv qab no:
- Lub mounting dimension ntawm YG series motors ua raws li IEC tus qauv .Lub℃ntawm kev tiv thaiv rau enclosure yog IP54.Qhov txias txias yog IC410.The rated voltage yog 380V.The rated zaus yog 50Hz.Lub davhlau ya nyob twg lub thawv yog nyob rau sab laug ntawm motors saib los ntawm ncej extension .The motors muaj ib tug capcious 8. 6 terminals thiab grounding txuas.
- YG series motors tuaj yeem faib ua hom YGa thiab hom YGb los ntawm kev siv kawg. YGa motors nta siab thaiv torque, tsis tshua muaj kev thaiv tam sim no, siab dynamic tas li, mos txhua yam yam ntxwv, thiab muaj peev xwm pib nquag, nres thiab thim rov qab ua haujlwm. Cov motors feem ntau yog siv los tsav cov menyuam ntawm cov rooj ua haujlwm hauv kev lag luam metallurgical thiab kev ua haujlwm zoo sib xws. YGb motors nta lub zog siab, kev ua haujlwm siab, kev hloov kho dav dav, cov yam ntxwv nyuaj, thiab lwm yam. Cov motors feem ntau yog siv los tsav cov menyuam ntawm conveying ntxhuav hauv kev lag luam metallurgical thiab kev ua haujlwm zoo sib xws.
- YGa motors yog rwb thaiv tsev chav H. thiab nws cov luag hauj lwm rated hom yog S5, uas yog xaiv raws li locking torque thiab dynamic tsis tu ncua nrog mating lub luag hauj lwm voj voog. FC sawv cev rau lub voj voog ua haujlwm, thiab FC yog 15%, 25%, 40% lossis 60%. Lub zog ntawm YGa motors nyob rau hauv cov ntaub ntawv cov ntaub ntawv yog tsim nyob rau hauv cov xwm txheej ntawm tas mus li lub luag hauj lwm thiab tsuas yog siv.
- YGb motors yog rwb thaiv tsev chav F thiab rated lub luag hauj lwm hom yog S1, uas yog xaiv nyob rau hauv cov xwm txheej ntawm lub hwj chim ntawm tas mus li lub luag hauj lwm.
- YG series motors tuaj yeem hloov kho los ntawm inverter. YGa motors tuaj yeem hloov kho los ntawm 20 txog 80Hz thiab YGb motors tuaj yeem hloov kho los ntawm 5 txog 80 Hz. Thov hu rau peb lub tuam tsev technical yog tias koj xav tau lwm cov ntaub ntawv uas txawv ntawm cov ntaub ntawv xov xwm.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb


Cim npe nrov: yg series ac motors rau lub rooj rau cov menyuam, Tuam Tshoj yg series ac motors rau rooj cov menyuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug










