
IE1 AC Motors
Y2 Series IE1 Peb-Phase Asynchronous Squirrel-Cage AC Motors
Ncej Loj: 63-355
Cov zis hluav taws xob: 0.12-315 kW
Rated Voltage: 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 550V, 660V, 690V
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Hluav Taws Xob Khoom Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov ua lag luam thiab cov muag khoom ntawm ie1 ac motors hauv Suav teb. Txais tos kom yuav siab -qib ie1 ac motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
| Y2 Series IE1 Peb-Phase Asynchronous Squirrel-Cage AC Motors | |
| Ncej Loj | 63-355 |
| Tso zis zog | 0.12-315 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1 |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP54, IP55, IP56 |
| Txoj kev txias | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Mounting | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ambient Kub | -20℃-40℃Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Rotor kauj | Squirrel-Cage |
| Txuj | IEC 60034, IEC Tsav |
| Eff. Chav kawm | IE 1 |
| Ntev Ncej tuaj yeem hloov kho | |
Product Overview:
Y2 series peb-theem induction motors haum raws li prime mover rau hydraulic systems los yog dav siv machinery .The Y2 series peb-theem induction motors yog tsim los rau ISO 9001 tus qauv.
Y2 series peb-theem induction motors ua raws li IEC cov qauv thiab tseem ua tau raws li thiab tshaj qhov ua tau zoo tsawg kawg nkaus lub zog ntsuas ntawm AS/NZS 1359.5: 2004
Y2 series peb-theem induction motors muaj kev ua haujlwm siab, tsis tshua muaj suab nrov, tsis tshua muaj kev vibration thiab siab ntsuas qhov ntsuas lub zog.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb



Cim npe nrov: ie1 ac motors, Tuam Tshoj ie1 ac motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug











