
YGFFB-185-TH Cov Neeg Siv Khoom tshwj xeeb rau lub rooj rau cov menyuam
YGFFB-185-TH Motors Rau Rooj Cov Menyuam
Customized Ncej Loj: 124
Cov zis hluav taws xob: 2 kW
Rated voltage: 380V
Rated Zaus: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov ua lag luam thiab cov neeg muag khoom ntawm ygffb-185-th cov neeg siv khoom tshwj xeeb rau lub rooj rau cov menyuam hauv Suav teb. Txais tos mus yuav cov qib high-qib ygffb-185-th cov neeg siv khoom tshwj xeeb motors rau lub rooj rau cov menyuam ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
YGFFB-185-TH Motors Rau Rooj Cov Menyuam |
|
| Customized Ncej Loj | 124 |
| Tso zis zog | 2 kWm |
| Rated Voltage | 380 V |
| Rated Zaus | 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1 |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom IP54 |
| Txoj kev txias | SIB 410 |
| Mounting | B3 |
| Ambient Kub | -20℃-50 degree |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug li 1000 m |
| Stator Coil |
100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Rotor kauj | Squirrel-Cage |
| Txuj | Customized Motors, Tsis yog -standard Motors |
Product Overview:
YGFFB-185-TH Motors Rau Rooj Cov Menyuam, Customized rau Asia Steel hauv Philippines.
Customized rau cov neeg siv khoom ntau lawm kab, zoo kawg nkaus txuam cov neeg siv khoom.
Rau cov ncauj lus kom ntxaws tsis thiab kos duab ntawm lub cev muaj zog, thov hu rau peb.
Cim npe nrov: ygffb-185-th cov neeg siv khoom tshwj xeeb rau lub rooj rau cov menyuam, Tuam Tshoj ygffb-185-th cov neeg siv khoom tshwj xeeb rau lub rooj rau cov menyuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug








