
ZZJ Series DC Motors rau Hoisting thiab Metallurgical
ZZJ Series DC Tsav Rau Hoisting Thiab Metallurgical
Ncej Loj: 802-824
Cov zis hluav taws xob: 3.75-500 kW
Armature Voltage: 160V - 600V
Teb Voltage: 180V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Hluav Taws Xob Khoom Co., Ltd. Txais tos kom yuav siab-qib zzj series dc motors rau hoisting thiab metallurgical ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
ZZJ Series DC Tsav Rau Hoisting Thiab Metallurgical |
|
| Ncej Loj | 802-824 |
| Tso zis zog | 3.75-500 kW |
| Armature Voltage | 160 V - 600V |
| Teb Voltage | 180 V - 400V |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S2, S3, Lwm Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | IP23, IP44 |
| Txoj kev txias | IC06, IC17, IC37 |
| Mounting | B3,B35,B5,V1 |
| Ambient Kub | -30℃-40 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m, Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Txuj | IEC 60034: 2000 2000 10000000 1/2 AW |
| Tsav Dimensions tuaj yeem kho tau | |
Product Overview:
- ZZJ-800 / ZZJ-900 Series Hoisting & Metallurgical DC Tsav yog ib hom DC lub cev muaj zog siv rau metallurgy & hoisting, muaj rau steel dov tshuab, crane, elevator thiab hluav taws xob excavator thiab lwm yam.
- Cov motors muaj lub sij hawm qis ntawm inertia (GD), muaj peev xwm ntau dua, thiab cov lus teb ceev ceev kom nws muaj peev xwm ua rau pib nquag, nres, thiab rov hloov cov kev taw qhia ntawm kev sib hloov. Ntxiv mus, cov motors yog txhim khu kev qha, ua tau zoo nyob rau hauv ceev regulating, thiab yuav ua hauj lwm haum rau thyristor txuas ntxiv dov khoom.
- Lub ruaj khov unitary round ncej qauv yog heev resistant rau kev poob siab.
- Tag nrho cov windings yog lub tshuab nqus tsev siab impregnated nrog chav kawm F rwb thaiv tsev,
- los tsim ib qho kev tsim kho nrog cov laminated cores, kom ntseeg tau siab dielectric stability
- thiab zoo heev tshav kub dissipation. Tsis tas li ntawd, kev sib txuas ntawm armature winding
- thiab ntu risers yog ua haujlwm los ntawm TIG vuam (inert gas tungsten yog vuam),
- yog li no txhim kho cov electro-txoj kev ntseeg tau.
- Kev ua tau zoo
- Hom kev tsim kho yog kab rov tav ko taw -mounted thiab 2 ncej- xaus uas
- yog 1:10 tapered. Terminal box yog nyob rau sab xis ntawm lub cev muaj zog saib
- los ntawm lub ntsiab tsav kawg.
- Kev ntsuam xyuas, kev ua tau zoo thiab cov txheej txheem mounting dimension tag nrho ua raws li tus qauv
- IEC luam tawm 34-13 (ib tsab 1980) Specification rau zeb auxiliary lub cev muaj zog,
- thiab lub teb chaws tus qauv GB5227 Specification rau zeb auxiliary DC lub cev muaj zog.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb

Cim npe nrov: zzj series dc motors rau hoisting thiab metallurgical, Tuam Tshoj zzj series dc motors rau hoisting thiab metallurgical manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug









