
Z Series Loj Fais Fab DC Tsav
Z Series Loj Fais Fab DC Tsav
Ncej Loj: 315-1000
Cov zis hluav taws xob: 50-5000 kW
Armature Voltage: 220V - 800V
Teb Voltage: 180V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Electrical Equipment Co., Ltd. Txais tos kom yuav siab-qib z series loj zog dc motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
Z Series Loj Fais Fab DC Tsav |
|
| Ncej Loj | 315-1000 |
| Tso zis zog | 50-5000 kW |
|
Armature Voltage |
220 V - 800V |
|
Teb Voltage |
180 V - 400V |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm |
S1, Lwm Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | IP23, IP54 |
| Txoj kev txias | IC06, ICW37A86W, IC17, IC37 |
| Mounting | B3,B35,V1 |
| Ambient Kub | -20℃-40 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m, Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Txuj | IEC 60034: 2000 2000 10000000 1/2 AW |
|
Tsav Dimensions tuaj yeem kho tau |
|
Product Overview:
Lub cev muaj zog DC no yog lub zog loj DC lub cev muaj zog, Lub cev muaj zog no yog siv los tsav cov khoom loj- xws li steel dov mills thiab extruders. Nws yog lub zog tsav tsheb rau ntau lub tshuab hauv cov nroj tsuag steel.
Hom lub cev muaj zog no tuaj yeem siv rau hauv qhov chaw uas muaj qhov hnyav hnyav.
Lub cev muaj zog no yog siv los ntawm lub tshuab hluav taws xob zoo li qub lossis lub tshuab hluav taws xob DC fais fab mov.
Lub stator thiab armature ntawm no lub cev muaj zog yog ob qho tib si ua los ntawm txias -cov ntaub ntawv silicon steel, uas qhia tau zoo heev sib nqus conductivity. Yog li ntawd, lub cev muaj zog boasts ib tug compact loj, siab zog, thiab ib tug compact qauv
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb



Cim npe nrov: z series loj zog dc motors, Tuam Tshoj z series loj zog dc motors manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas
Xa kev nug











