
Z2 Series DC Tsav
Z2 Series DC Tsav
Ncej Loj: 11-112
Cov zis hluav taws xob: 0.4-200 kW
Armature Voltage: 110V - 220V
Teb Voltage: 110V - 220V
Guangzhou Haoqing Mechanical Thiab Electrical Equipment Co., Ltd. Txais tos kom yuav siab-qib z2 series dc motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
Z2 Series DC Tsav |
|
| Ncej Loj | 11-112 |
| Tso zis zog | 0.4-200 kW |
| Armature Voltage | 110 V - 220V |
| Teb Voltage | 110 V - 220V |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1, Lwm Lub Luag Haujlwm tuaj yeem hloov kho |
| Chav kawm tiv thaiv | IP23 |
| Txoj kev txias | IC06, IC 410 |
| Mounting | B3,B35,V1 |
| Ambient Kub | -20℃-40 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m, Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Txuj | gb755 ua |
|
Tsav Dimensions tuaj yeem kho tau |
|
Product Overview:
Z2 Series DC tshuab yog siv rau kev lag luam. Nws yog qhov tsim nyog rau lub zog hluav taws xob rub uas lub sijhawm ntawm lub zog tsis tu ncua tsis ntau tshaj 1: 2, tshaj - lub peev xwm thauj khoom tsis ntau tshaj 1.5 rated torque. Nws kuj tseem siv tau rau cov cuab yeej hlau txiav tshuab, ntawv ua, luam ntawv, textile, cement-ua, thiab lwm yam. Lub tshuab hluav taws xob tuaj yeem siv rau kev xav tau, teeb pom kev zoo lossis lwm yam khoom siv hluav taws xob tas li. Booster generator kuj tsim nyog rau kev them nqi thiab ntab nqi ntawm cov roj teeb loj.
Txhawm rau hloov kho qhov voltage & ceev nyob rau hauv ntau yam thaum lub zog tas li thiab kev tswj xyuas kom raug, Z2 series tau tsim cov qauv ntawm cov cua muaj zog thiab nws lub ntsuas, uas hluav taws xob specification yog tag nrho tib yam nrog Z2. Tab sis thaum Z2machine tau nruab nrog kiv cua kiv cua los yog ob chav kiv cua thiab ceev qhia lub tshuab hluav taws xob, nws muaj cov qauv compact thiab tuaj yeem khiav ntawm qhov qis qis rau lub sijhawm ntev, ua rau kev siv ntau yam ntawm adjustable - ceev, ceev ceev tswj. Txhawm rau ua kom tau raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm lub sijhawm thaum lub zog tsis tu ncua, Z2 series hluav taws xob tshuab tuaj yeem ua rau lub tshuab hluav taws xob ywj pheej nrog txhua yam ntawm excitation voltage kom yooj yim hloov kho. Raws li qhov sib txawv excitation zog qhov, excitation voltage tuaj yeem yog 110V, 220V, kuj tuaj yeem yog lwm qhov tsim nyog voltage.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb



Cim npe nrov: z2 series dc motors, Tuam Tshoj z2 series dc motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug








