
Y YKK YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Electric Tsav
Y YKK YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Electric Tsav
Ncej Loj: 355-1120
Cov zis hluav taws xob: 185-15000 kW
Rated Voltage: 3000V - 13800V
Rated Zaus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov ua lag luam thiab cov neeg muag khoom ntawm y ykk yks series high voltage squirrel - tawb electric motors hauv Suav teb. Zoo siab txais tos mus yuav high-qib y ykk yks series high voltage squirrel- tawb fais motors ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Tag nrho cov khoom customized yog nrog cov khoom zoo thiab tus nqi qis.
|
Y YKK YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Electric Tsav |
|
| Ncej Loj | 355-1120 |
| Tso zis zog | 185-15000 kWm |
| Rated Voltage | 3000 V - 13800V |
| Rated Zaus | 50 Hz, 60 Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | F lub H |
| Lub luag haujlwm | S1 |
| Chav kawm tiv thaiv | Tag Nrho Hom, IP55, IP56 |
| Txoj kev txias | IC611, IC616, IC666, IC37A86, IC511, IC01 |
| Mounting | B3,V1 |
| Ambient Kub | -20℃-40 degree, Lwm qhov kub tuaj yeem hloov kho |
| Qhov siab | Tsawg dua los yog sib npaug rau 1000 m Lwm qhov siab tuaj yeem hloov kho |
| Stator Coil | 100% Ntshiab tooj liab los ntawm Nqus Siab Impregnation (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), Lub rhaub muaj nyob ntawm kev thov | |
| Hom Rotor | Squirrel-Cage Rotor |
| Txuj | IEC 60034: 2000 2000 10000000 1/2 AW |
|
Tsav Dimensions tuaj yeem kho tau |
|
Product Overview:
Y,YKK ,YKS Series High Voltage Squirrel-Cage Induction Motors(Squirrel-Cage Rotor) ua raws li IEC 60034 tus qauv. Cua txias: cua- cua txias, cua- dej txias.
Squirrel-Cage Rotor muaj nyob rau hauv ob txoj kev rau cov neeg siv xaiv los ntawm: cov cam khwb cia txhuas Squirrel-Cage Rotor thiab tooj liab bar Squirrel-Cage Rotor.
Lub cev muaj zog no txais cov qauv tsim qauv, ua rau nws yooj yim rau siv thiab tswj. Tom qab peb lub tuam txhab optimized tsim, ntau yam tsis xws li lub zog efficiency ntawm lub cev muaj zog tau txhim kho, thiab lub cev muaj zog efficiency tau mus txog IE4 zog efficiency, muab ib tug guarantee rau cov neeg siv kom txuag tau lub zog.
Hom lub cev muaj zog no feem ntau yog siv los tsav dav dav - cov khoom siv xws li cov twj tso dej thiab cov kiv cua.
Yog xav paub ntxiv cov ntaub ntawv thiab qhov ntev ntawm cov motors, thov hu rau peb


Cim npe nrov: y ykk yks series high voltage squirrel- tawb fais motors, Tuam Tshoj ykk yks series high voltage squirrel- tawb fais motors manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug











